KONST / Litografier / Färglitografi 12211140
nr 1221 1140
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Kompositioner. Signerad, numrerad 75/200. Bladets mått: 60x45 cm
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:02:19
300 kr
400 kr
450 kr
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson